PRACA

W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Miejsce pracy: Kraków

Oczekiwania
          • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
          • Bardzo dobra znajomość rynku
          • Komunikatywność, pewność siebie
          • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu
          • Umiejętność pracy w zespole
          • Zdolności negocjacyjne
          • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego

Opis stanowiska

          • Samodzielne pozyskiwanie i realizowanie zleceń spedycyjnych z różnych branż z terenu Unii Europejskiej oraz zleceń krajowych
          • Budowanie relacji i podtrzymywanie kontaktów z klientami i podwykonawcami, w tym pozyskiwanie nowych klientów i zleceń spedycyjnych
          • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Firma oferuje

          • Umowę o pracę
          • Atrakcyjne zarobki
          • Miłą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
          • Wolne weekendy
          • Możliwość rozwoju zawodowego
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
rsekret@sewasped.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do