O FIRMIE


Spedycja, transport krajowy i międzynarodowy.

Zajmujemy się organizacją spedycji, transportu krajowego i międzynarodowego.

W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa obsługa transportu towarów na terenie całej UE, a Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Włochy oraz Anglia to nasze główne obszary działania.

Współpracujemy z licznymi sprawdzonymi kontrahentami i podwykonawcami, co pozwala nam zachować wysoki poziom świadczonych usług.

Cechuje nas duże doświadczenie, gdyż działamy w tej branży od 1995 roku.
Wiedząc, że spedycja międzynarodowa oraz transport międzynarodowy to bardzo dynamicznie rozwijające się branże, dokładamy wszelakich starań, aby zaspokajać potrzeby naszych klientów. Dysponujemy plandekami, firankami, chłodniami, kontenerami oraz samochodami o mniejszych ładownościach od 1,5 do 6t.

Wyróżnia nas pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Decydując się na transport lub spedycję z naszą firmą, zyskujecie Państwo pewność, iż Wasze zlecenie zostanie zrealizowane na czas i z odpowiednią starannością. Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS) na 300 tys. USD, co dla naszych klientów stanowi gwarancją bezpieczeństwa.

Zapewniamy miłą i fachową obsługą, kadrą z wieloletnim doświadczeniem, znajomością prawa i zagadnień związanych z transportem krajowym i międzynarodowym. Dla nas transport, spedycja międzynarodowa i krajowa nie mają żadnych tajemnic. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, o czym przekonało się już wielu klientów. Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji, aby standard naszych usług wychodził naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Liczymy na owocną współpracę, która każdej ze stron przyniesie wymierne korzyści. Wyrażamy przekonanie, iż troska o klienta, bezpieczeństwo i obopólne zaufanie to podstawa każdej udanej transakcji. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu!